Podzimní farní pouť (2022)

Ve středu 28. září, v den svátku našeho národního světce sv. Václava, navštívíme během farní pouti dvě poutní místa: poutní kostel Navštívení Panny Marie v Zašové s nedalekým poutním místem Stračka a pak poutní místo Panna Marie ve skále u Spálova. V Zašové budeme mít i příležitost si prohlédnout prostory bývalého kláštera trinitářů. Na poutních místech je možnost si nabrat pramenitou vodu, takže vhodné láhve vzít se sebou.

Odjezd: v 7:30, autobusové stanoviště Třinec, návrat cca 17:00

Cena: 500,- Kč dospělý, dítě do 15 let 400,-, každý další potomek o 50,- Kč méně.

Cena zahrnuje jízdné a oběd.

Zápis na pouť se uskuteční v neděli 11. září po všech dopoledních mších svatých v salce na faře. Tady pak doplňující informace a odpovědi na dotazy. Bližší informace v srpnovém farním měsíčníku MOST.

V případě nařízených vládních opatřeních se pouť nemusí uskutečnit. Záleží na okolnostech. Bylo by pak informováno v posledních nedělních ohláškách před samotnou poutí.

Kontakt: Tomáš Kyvalský – Kivi, 605 302 634

Vloženo:25.7.2022