Stránky na této adrese budou brzy ukončeny. Přejděte prosím na novou adresu www.farnosttrinec.cz

Kající farní pouť do Píště

Milí farníci, při příležitosti 20 výročí od jmenování "nejmladšího" mariánského poutního místa, zasvěceného Panně Marii Częstochovské v Píšti, si vás dovolujeme přizvat na naši kající farní pouť . Pojedeme v neděli 8. května, slaví se i Den matek. Odjezd v 8:00 hodin z autobusového stanoviště v Třinci. V Píšti v kostele sv. Vavřince mše svatá, tady bude pouť místních hasičů, poté Křížová cesta v poutním areálu. Na zpáteční cestě návštěva Hlučína, osobní volno na občerstvení, pak kostel sv. Jana Křtitele, prohlídka s výkladem - v rámci "Otevřené chrámy", a návrat do Třince. Předpokládaný příjezd cca 16:00. Cena pro dospělou osobu 250,-Kč, dítě do 15 let pak 200,-Kč, další mladší 150,-Kč. Zápis a bližší informace 24. dubna v salce na faře po všech dopoledních mších svatých. Dřívější závazné přihlášení se na pouť u Tomáše Kyvalského na tel. 605 302 634, vždy po 16:00 hodině.

Vloženo:1.4.2022
Zobrazovat do:  8.5.2022   stop