Modlitba růžence v říjnu 2021

Říjen je měsíc Panny Marie Růžencové.
Každou neděli v měsíci říjnu se budeme před večerní mši svatou modlit růženec od 16:15 hodin.
Modlitbu povedou jednotlivá společenství:

3.10. - Společenství mužů - tajemství radostného růžence
10.10. - Společenství mládeže - tajemství růžence světla
17.10. - Společenství modlících se matek - tajemství bolestného růžence
24.10. - Společenství dětí (vedoucí teta Silva) - tajemství slavného růžence
31.10. - Společenství sympatiků Radia Maria a seniorů - tajemství radostného růžence a tento den je v naší farnosti poslední neděle v měsíci - Mariánské večeřadlo. Začíná v 15.30 hodin, které vedou senioři.

Udělejme si čas pro Královnu posvátného růžence s růžencem v ruce, užasnou zbraní, ukryjme se pod její ochranný plášť a prosme ji o ochranu naši vlasti, měst, domovů, rodin a srdcí.

„Nikdy člověk není tak velký jako tehdy, když klečí.“

Papež František vybízí k modlitbě za odražení útoků ďábla, který chce rozdělit církev!

„Ve svátek Panny Marie Růžencové, Všechny znovu vybízí, aby se během měsíce října denně modlili růženec a na závěr připojovali antifonu „Pod ochranu tvou“ a modlitbu Svatý Michaeli archanděli na odražení útoků ďábla, který chce rozdělit církev.

Prosme také Matku Boží o zastavení pandemie

Vloženo:30.9.2021