Farní letní příměstský tábor 2021

Milé děti a rodiče,
čas utekl jak voda a letní příměstský tábor (od 19.7- ...) se na přiblížil.

V pondělí 19.7. se budeme muset otestovat. Sraz před farou v 7:45, mám domluvené testování. Pokud dítě přijde samo, musí mít prohlášení, že s testováním jako rodič souhlasíte. Po testování pojedeme s dětmi do Gutu, procházkou dojdeme ke kostelíku, kde budou mít děti hry. Kolem poledne přejdeme do Smilovic na oběd a bude připraven program pro děti. Návrat v 15.40 na stanovišti v Třinci.

Úterý sraz v 8.10 na vlakovém nádraží Třinec centrum, pojedeme do Žirafy Ostrava, návrat v 16.30.

Středa - Karviná - návštěva a prohlídka zámku potom zajdeme s dětmi do parku plného průlezek, zvířátek. Sraz v 8.10 v Třinec centrum, návrat bude upřesněn.

Čtvrtek - Frýdek Místek - svět trampolín sraz v 8.10 v Třinci centrum

Pátek - Lomná nebo u nás doma

Moc prosím kdyby se náhodou program změnil prosím o pochopení,ale pořád vláda mění nařízení

Prosím o potvrzení přihlášených dětí, že se děti táborů zúčastní. Obracim se s prosbou na naše farníky o modlitbu a kdyby nám někdo chtěl pomoct finančně, budeme moc rádi. Všem moc děkuju.

Silva (tel.: 605 325 749)

Vloženo:14.6.2021
Zobrazovat do:  22.7.2021   stop