Aktuality

Letní tábor (2020)


Obrázek ke zprávě

Milé děti a rodiče, příměstský tábor se po zvážení všech okolností uskuteční nakonec od pondělí 27.7. do čtvrtka 30.7.

Informace k táboru:

Program:

  • Pondělí - výlet do Řeky. Sraz na aut. stanovišti v Třinci 8:30, návrat 15:40 aut. stanoviště. Pojedeme do Gutů, odkud se vydáme pěšky do Řeky, po cestě si zasoutěžíme, zahrajeme si hry apod. V případě pěkného počasí je možnost koupání v Řece na bazéně.
  • Úterý - výlet do zábavního parku Krokodýl v Olomouci. Sraz v 6:40 na nádraží Třinec centrum, návrat v 19:50 nádraží Třinec centrum.
  • Středa - výlet do Vendryně. Sraz v 8:10 nádraží Třinec centrum, návrat kolem 15 hod.. S dětmi navštívíme minizoo ve Vendryni, poté bude program pro děti (podle počasí) - ještě upřesníme.
  • Čtvrtek - výlet do ZOO v Lešné. Odjezd v 8 hodin z Třince-centrum, návrat kolem 16 hodin.

Prosím všechny rodiče, aby potvrdili účast dětí SMS zprávou. Cena 200 Kč/den. V ceně je jízdné, teplý oběd a vstupné. Děti ať mají vhodné sportovní oblečení, pohodlnou obuv, pokrývku hlavy, s sebou do batohu svačinu a dostatečné množství pití, příp. pláštěnku. Dále prosíme, abyste první den tábora donesli kopii průkazky zdravotní pojišťovny a čestné prohlášení o bezinfekčnosti dětí, které najdete v příloze nebo na stránkách ministerstva zdravotnictví, na stránkách škol i stránkách DDM. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na všechny děti.Silva a Monča.

Kontakt: tel. 605325749, s.krezelokova@seznam.cz


Přílohy
Vložil:Petr Čala
Vloženo:14.4.2020
Zobrazovat do:  31.7.2020   stop