Aktuality, zajímavosti

Farní jarní mini tábor 2020

Milé děti a rodičové, jelikož byla velká spokojenost s letním táborem, rozhodly jsme se uspořádat o jarních prázdninách jarní mini táborek - od pondělí 24.2.2020 do středy 26.2.2020. V pondělí bychom s dětmi navštívili Aquapark v Bohumíně, v úterý zábavné centrum Žirafka v Ostravě a ve středu bychom si udělali s dětmi super den plný sportu, workshopů, tančení a dovádění ve sportovní hale na 1. ZŠ.

S dětmi bychom se scházeli v pondělí a úterý v 8.15 na nádraží Třinec centrum, návrat by byl v pondělí a úterý mezi 15.30 až 16.30 (čas upřesníme). Ve středu by byl sraz na autobusovém stanovišti, návrat ve 14 hodin. Cena jednoho dne je 200 Kč (jde přihlásit na jednotlivé dny nebo na všechny tři). Cena zahrnuje jízdné, vstupné a teplý oběd. Kdo by měl zájem o tábor, přihlaste děti na telefonním čísle 605325749, nebo e-mailem na s.krezelokova@seznam.cz. Obracímese na Vás milí farníci s prosbou. Kdo by chtěl jakkoliv tábor podpořit (ať už finančně, drobnými odměnami pro děti nebo sladkostmi), budeme rády a předem děkujeme. Přejeme krásné a požehnané vánoční svátky.

A děti, těšíme se v únoru na Vás. Silva a Monča

Vloženo:4.1.2020